 |
 |
|
|
|
|
|
 |
| ...jest pusty |
 |
|
|
|
|
|
|
|
Aroma Home No Stress świeca sojowa 150g
|
|
|
 |
Seria świec SPA z mieszanki naturalnych wosków to ukojenie dla zmysłów. Zapach świec w prostym, a zarazem eleganckim szkle będą nie tylko ozdobą każdego wnętrza, ale przede wszystkim niesamowitym narzędziem, które sprawi, że wprowadzisz się w odpowiedni nastrój i stworzysz w swoim wnętrzu magiczną atmosferę.
Rodzaj wosku: 100% wosk naturalny, sojowy. Nie uwalnia szkodliwych substancji. Wzmacnia intensywność kompozycji zapachowych. Świece z naturalnego wosku spalają się czystym płomieniem, a czas palenia jest dłuższy niż w przypadku świec parafinowych. Rodzaj knota: bawełniany Czas palenia: około 40 h. Minimalny czas palenia: Świeca powinna palić się min. 2 godziny.
No stress Nuta głowy: Cytryna, Gałka muszkatołowa, Kolendra Nuta serca: Paczula, Tuberoza, Ylang-ylang Nuta bazy: Wanilia, Drzewo sandałowe
Nie stresuj się. Odpocznij. Zwolnij. Pełny wydarzeń dzień, pęd dnia codziennego, najwyższe obroty
Każdy z nas to zna. Warto więc poddać się małej aromaterapii i zapalić tą świecę zapachową. Poczuj aromat paczuli, gałki muszkatołowej czy wanilii i odpłyń myślami w nieznane...
|
 |
| Data dodania produktu do sklepu: 02/10/2025. |
 |
 |
cytryna - drzewo pochodzące z Azji, obecnie uprawiane we wszystkich ciepłych strefach klimatycznych przede wszystkim dla pozyskiwania jego kwaśnych, niezwykle aromatycznych owoców; na potrzeby przemysłu perfumeryjnego z niedojrzałych owoców wyciska się olejek cytrynowy; ma on ostrą woń i jest bardzo odświeżający; czuć go wyraźnie w nucie głowy kompozycji zapachowej, szybko się ulatnia tuż po aplikacji perfum gałka muszkatołowa - nasiono owocu drzewa muszkatowego rosnącego w klimacie tropikalnym; sproszkowana gałka muszkatołowa jest popularną przyprawą do dań, wykorzystuje się ją także do tworzenia perfum - do kompozycji zapachowej wprowadza odświeżające, słodko-pikantne akordy paczula - pokrzywa amerykańska, bylina lub krzew; rośnie np. na Filipinach, w Indonezji i w Chinach; wykorzystuje się jej łodygi i liście; paczula to znakomity utrwalacz zapachu, który perfumom nadaje piżmową, egzotyczną nutę; olejek, ma słodki, ziołowy, korzenny i drzewno-balsamiczny aromat drewno sandałowe - występuje w południowo-wschodnich Indiach; jest składnikiem niemal każdego zapachu; ma słodką, żywiczno-balsamową, piżmową nutę wosk pszczeli - głównymi producentami wosku pszczelego są Francja, Maroko i Hiszpania; w celu uzyskania czystego ekstraktu woskowego, po usunięciu miodu, plaster wosku jest rozpuszczany i mieszany z alkoholem; substancja ta ma bardzo słodki, ciężki kwiatowy aromat; najczęściej używa się jej do komponowania pachnideł będących mieszanką zapachów jaśminu, róży i goździka w perfumach damskich lub tytoniu i suszonych owoców - w perfumach męskich ylang-ylang - to egzotyczny kwiat z Madagaskaru i Filipin, kwitnący przez cały rok; z kwiatów destyluje się olejek ilangowy, który ma bogaty, bardzo słodki, balsamiczny aromat; dodaje lekkości kompozycjom orientalnym - łagodzi ostre nuty, dobrze łączy się z jaśminem i fiołkiem
|
 |
| Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji - bądź pierwszy! |
 |
|
|
 |
 |
| Napisz swoją recenzję: |
 |
|
|
 |
Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość wybrania jednego z następujących sposobów wysyłki (podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT):
- Odbiór w punkcie: 6,00zł
- Odbiór w punkcie za pobraniem: 11,00zł
- Paczkomaty InPost 24/7: 8,00zł
- Pocztex Kurier48: 9,00zł
- Pocztex Kurier48 pobraniowy: 15,00zł
- przesyłka kurierem UPS: 16,00zł
- przesyłka pobraniowa kurierem UPS: 19,00zł
- odbiór osobisty w Toruniu (gratis), po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym.
Zamówienia powyżej 300zł płatne przelewem wysyłamy na nasz koszt!
Konta bankowe:
92 1140 2004 0000 3302 3306 4922 (BRE Bank - mBank)
72 2490 0005 0000 4500 7223 2654 (Alior Bank)
50 1020 5558 1111 1806 5030 0079 (PKO BP - Inteligo)
98 1050 1979 1000 0090 6868 5099 (ING Bank Śląski)
|
|
|
|
Nasza perfumeria internetowa oferuje perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, dezodoranty, testery: Dior, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein,
Chanel, Paco Rabanne, Armani, markowe tanie perfumy, Versace, Azzaro, Puma, Elizabeth Arden, Givenchy, Davidoff, Nina Ricci, Jennifer Lopez.
|
|
|