 |
 |
|
|
|
 |
...jest pusty |
 |
|
|
|
|
|
Babor Cleansing Phyto-Active Hydro Base pielęgnacyjny preparat do twarzy 100ml
|
|
|
 |
Marka Babor połączyła oczyszczające moce wody i oleju z unikalnym, dwuetapowym, głęboko działającym środkiem czyszczącym. Stworzony z naturalnych esencji ziołowych dostosowanych do skóry normalnej, mieszanej i suchej. Przeznaczony do stosowania z preparatem oczyszczającym Babor Hy-Ol. Phytoactive Hydro-Base ożywia i odświeża. Ekstrakt z rzepiku z naturalnymi przeciwutleniaczami pomaga przeciwdziałać negatywnym czynnikom środowiskowym. W połączeniu z Hy-Ol Phytoactive Base działa na skórę podczas oczyszczania. Kluczowe składniki: Ekstrakt z rzepiku, woda jabłkowa, ekstrakt z mięty, ekstrakt z brzozy i ekstrakt z rozmarynu. Sposób użycia: Nałóż 4 pompki Hy-Ol na suchą skórę i wmasuj (nie zwilżaj wcześniej skóry). Nałóż na to 2 pompki Phytoactive Hydro-Base i wmasuj w skórę. Zwilżonymi palcami masuj skórę, aż powstanie mleczna emulsja. Spłucz dokładnie duża ilością zimnej wody.
|
 |
Data dodania produktu do sklepu: 25/06/2025. |
 |
 |
jabłko - z miąższu tych popularnych owoców nie można pozyskać olejków eterycznych, dlatego zapach jabłek odtwarza się z syntetycznych substancji aromatycznych, takich jak verdox (najpopularniejsza nuta o nieco drzewnym aromacie jesiennych jabłek) lub cis-3-hexenyl acetate (nuta o zapachu świeżego zielonego jabłuszka)
|
 |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji - bądź pierwszy! |
 |
|
|
 |
 |
Napisz swoją recenzję: |
 |
|
 |
Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość wybrania jednego z następujących sposobów wysyłki (podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT):
- Odbiór w punkcie: 6,00zł
- Odbiór w punkcie za pobraniem: 11,00zł
- Paczkomaty InPost 24/7: 8,00zł
- Pocztex Kurier48: 9,00zł
- Pocztex Kurier48 pobraniowy: 15,00zł
- przesyłka kurierem UPS: 16,00zł
- przesyłka pobraniowa kurierem UPS: 19,00zł
- odbiór osobisty w Toruniu (gratis), po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym.
Zamówienia powyżej 300zł płatne przelewem wysyłamy na nasz koszt!
Konta bankowe:
92 1140 2004 0000 3302 3306 4922 (BRE Bank - mBank)
72 2490 0005 0000 4500 7223 2654 (Alior Bank)
50 1020 5558 1111 1806 5030 0079 (PKO BP - Inteligo)
98 1050 1979 1000 0090 6868 5099 (ING Bank Śląski)
|
|
|
|
Nasza perfumeria internetowa oferuje perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, dezodoranty, testery: Dior, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein,
Chanel, Paco Rabanne, Armani, markowe tanie perfumy, Versace, Azzaro, Puma, Elizabeth Arden, Givenchy, Davidoff, Nina Ricci, Jennifer Lopez.
|
|
|