 |
 |
|
|
|
 |
...jest pusty |
 |
|
|
|
|
|
M2 Beaute Eyelash Awakening serum do rzęs 4ml
|
|
|
 |
Rewolucyjne serum, które pozwala na wzrost rzęs o ponad 30% w ciągu 6 do 8 tygodni. Serum do rzęs jest wegańskie i stanowi dopracowaną mieszankę innowacyjnych, silnych składników, które pielęgnują rzęsy i stymulują cebulki włosków. Po prostu włącz to serum do swojej codziennej pielęgnacji rzęs! Już po kilku tygodniach od pierwszej aplikacji odżywki możesz cieszyć się dłuższymi, lśniącymi i gęstszymi rzęsami, które jeszcze lepiej podkreślą Twoje oczy zarówno z tuszem, jak i bez niego.
Serum do rzęs zapewnia autentycznie i naturalnie piękne, długie rzęsy: Dłuższe rzęsy o 30% Większa gęstość rzęs o 30% Mocniejsze rzęsy o 30%
Nie zawiera hormonów, silikonów i parabenów. Nie testowane na zwierzętach.
Stosowanie: Serum można nakładać jak eyeliner. W tym celu raz dziennie, po wieczornym oczyszczeniu, nałóż odżywkę do rzęs na suchą, odtłuszczoną skórę. Za pomocą cienkiej końcówki można nałożyć serum na górną linię rzęs. Pozwól, aby odżywka do rzęs działała przez krótki czas, a następnie zastosuj zwykłe produkty do dalszej pielęgnacji.
|
 |
Data dodania produktu do sklepu: 20/03/2025. |
 |
 |
bez - krzew ozdobny o intensywnie pachnących kwiatach rosnących w baldachach; olejek pozyskiwany z bzu nie oddaje dobrze jego zapachu odczuwanego na świeżym powietrzu, jest cierpko-słodkawy, dlatego by uzyskać aromat świeżych kwiatów bzu, twórcy perfum komponują go z syntetycznych związków zapachowych
|
 |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji - bądź pierwszy! |
 |
|
|
 |
 |
Napisz swoją recenzję: |
 |
|
 |
Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość wybrania jednego z następujących sposobów wysyłki (podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT):
- Odbiór w punkcie: 6,00zł
- Odbiór w punkcie za pobraniem: 11,00zł
- Paczkomaty InPost 24/7: 8,00zł
- Pocztex Kurier48: 9,00zł
- Pocztex Kurier48 pobraniowy: 15,00zł
- przesyłka kurierem UPS: 16,00zł
- przesyłka pobraniowa kurierem UPS: 19,00zł
- odbiór osobisty w Toruniu (gratis), po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym.
Zamówienia powyżej 300zł płatne przelewem wysyłamy na nasz koszt!
Konta bankowe:
92 1140 2004 0000 3302 3306 4922 (BRE Bank - mBank)
72 2490 0005 0000 4500 7223 2654 (Alior Bank)
50 1020 5558 1111 1806 5030 0079 (PKO BP - Inteligo)
98 1050 1979 1000 0090 6868 5099 (ING Bank Śląski)
|
|
Podaj nam swój numer telefonu lub adres email - powiadomimy Cię jak tylko produkt będzie dostępny!
|
|
|
Nasza perfumeria internetowa oferuje perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, dezodoranty, testery: Dior, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein,
Chanel, Paco Rabanne, Armani, markowe tanie perfumy, Versace, Azzaro, Puma, Elizabeth Arden, Givenchy, Davidoff, Nina Ricci, Jennifer Lopez.
|
|
|