  | 
       
   
      
          | 
       
 
  
    
          
            | 
             | 
 | 
           
          
            | 
             | 
           
          
            
  
    
  
      | 
   
  
    | ...jest pusty | 
   
  
      | 
   
 
 | 
   
 
             | 
           
          
            | 
             | 
           
          
            | 
             | 
           
| 
 | 
       | 
    
Collistar Impeccabile Mascara tusz do rzęs Black 14ml
  |  
      
         
 | 
       
      
 
 | 
       
      
        
      
          | 
       
Collistar Clean Research przedstawia Impeccabile Mascara - pierwszy w pełni nadający się do recyklingu tusz do rzęs marki Collistar Milano. Wykonany w 90% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym składników szlachetnych, takich jak wyciąg z kasztanowca włoskiego, który wzmacnia skuteczność formuły. Zawiera również mieszankę wosków roślinnych - w tym carnauba, ryż, rumianek i słonecznik - które zapewniają lekkość, miękkość i delikatność na rzęsach, jednocześnie sprawiając, że stają się one zdrowe i piękne. Najgłębszy czarny kolor dla intensywnych oczu. Impeccabile Mascara to wielofunkcyjny produkt, który zapewnia natychmiastową i stopniową objętość, nieograniczoną długość, ekstremalne podkręcenie i optymalną definicję już od pierwszej aplikacji. Ergonomiczna szczoteczka typu "wave" dociera nawet do najkrótszych rzęs. Tusz zapewnia długotrwałe rezultaty bez grudek i rozmazywania, a jego ultramiękka i blendowalna konsystencja umożliwia modelowanie rzęs. Produkt testowany okulistycznie. Jest odpowiedni również dla oczu wrażliwych oraz osób noszących soczewki kontaktowe.
  - Objętość - Długość - Definicja - Podkręcenie - Długotrwały efekt - Nie rozmazuje się - Nie tworzy grudek
  Sposób użycia: Użyj końcówki aplikatora, aby zintensyfikować efekt na rzęsach. Nakładaj tusz poziomymi i pionowymi ruchami, przeciągając aplikator ku górze, aby uzyskać idealną definicję. Użyj szczoteczki u nasady rzęs wykonując ruchy zygzakowate, aby zwiększyć objętość. Rozprowadź tusz na dolnych rzęsach końcówką szczoteczki, delikatnie je rozczesując.
 
  | 
 
      
          | 
       
      
        | Data dodania produktu do sklepu: 30/09/2025. | 
       
      
          | 
       
 
 
      
          | 
       
 
 
	
	
	
 
bez - krzew ozdobny o intensywnie pachnących kwiatach rosnących w baldachach; olejek pozyskiwany z bzu nie oddaje dobrze jego zapachu odczuwanego na świeżym powietrzu, jest cierpko-słodkawy, dlatego by uzyskać aromat świeżych kwiatów bzu, twórcy perfum komponują go z syntetycznych związków zapachowych wosk pszczeli - głównymi producentami wosku pszczelego są Francja, Maroko i Hiszpania; w celu uzyskania czystego ekstraktu woskowego, po usunięciu miodu, plaster wosku jest rozpuszczany i mieszany z alkoholem; substancja ta ma bardzo słodki, ciężki kwiatowy aromat; najczęściej używa się jej do komponowania pachnideł będących mieszanką zapachów jaśminu, róży i goździka w perfumach damskich lub tytoniu i suszonych owoców - w perfumach męskich
  
 | 
  
  
	 
	
 
              
                
  
    
  
      | 
   
  
    | Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji - bądź pierwszy! | 
   
  
      | 
   
 
 | 
   
 
 | 
               
              
                  | 
               
      
          | 
       
      
        | Napisz swoją recenzję: | 
       
      
          | 
       
                  
                    | 
 | 
               
              
                  | 
               
 
	 
	
 
  
    | Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: | 
   
 
 | 
 
 
	 
	
 
Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość wybrania jednego z następujących sposobów wysyłki (podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT): 
 - Odbiór w punkcie: 6,00zł
 - Odbiór w punkcie za pobraniem: 11,00zł
 - Paczkomaty InPost 24/7: 8,00zł
 - Pocztex Kurier48: 9,00zł
 - Pocztex Kurier48 pobraniowy: 15,00zł
 - przesyłka kurierem UPS: 16,00zł
 - przesyłka pobraniowa kurierem UPS: 19,00zł
 - odbiór osobisty w Toruniu (gratis), po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym.
  
Zamówienia powyżej 300zł płatne przelewem wysyłamy na nasz koszt!
  
Konta bankowe: 
92 1140 2004 0000 3302 3306 4922 (BRE Bank - mBank) 
72 2490 0005 0000 4500 7223 2654 (Alior Bank) 
50 1020 5558 1111 1806 5030 0079 (PKO BP - Inteligo) 
98 1050 1979 1000 0090 6868 5099 (ING Bank Śląski) 
 |   
	 
 
 | 
 
 
 
         | 
       
      | 
   
 
 
 
Nasza perfumeria internetowa oferuje perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, dezodoranty, testery: Dior, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein,  
Chanel, Paco Rabanne, Armani, markowe tanie perfumy, Versace, Azzaro, Puma, Elizabeth Arden, Givenchy, Davidoff, Nina Ricci, Jennifer Lopez.
 |  
 
       |  
     
       |