 |
 |
|
|
|
 |
...jest pusty |
 |
|
|
|
|
|
|
Fluff Hydrating Face Milk nawilżająco-nawadniające mleczko do twarzy Liczi 40ml
|
|
|
 |
Twoja skóra jest ekstremalnie sucha i idealne nałożenie podkładu bez podkreślenia suchych skórek graniczy z cudem? To mleczko jest dla Ciebie idealne!
Dla kogo? Dla osób zmagających się z bardzo suchą skórą.
Co zrobi dla Twojej skóry Mleko do twarzy Liczi? Najważniejszym jego działaniem jest dogłębne nawilżenie Twojej skóry. Dzięki składnikom takim jak: pomarańcza, ekstrakt z liczi, olej z czarnej porzeczki oraz proteiny ryżu zadziała naprawdę ekspresowo!
Dlaczego Superfood Liczi? Liczi posiada w sobie wiele witamin, dlatego działa silnie rewitalizująco, regenerująco i nawilżająco. Działa również zmiękczająco i złuszczająco. To właśnie ten SUPERFOOD pozbędzie się dla Ciebie suchych skórek.
Zastosowanie: Nałóż 2-3 krople na dłonie, bezpośrednio na twarz lub zmieszaj z podkładem. Delikatnie wklep w skórę.
|
 |
Data dodania produktu do sklepu: 21/01/2025. |
 |
 |
 |
Zdjęcie z naszego magazynu:
|
 |
bez - krzew ozdobny o intensywnie pachnących kwiatach rosnących w baldachach; olejek pozyskiwany z bzu nie oddaje dobrze jego zapachu odczuwanego na świeżym powietrzu, jest cierpko-słodkawy, dlatego by uzyskać aromat świeżych kwiatów bzu, twórcy perfum komponują go z syntetycznych związków zapachowych pomarańcza - drzewka najpopularniejszego cytrusu pochodzą z Chin, ale głównym producentem pomarańczy jest Brazylia; ze skórek tych owoców tłoczy się na zimno esencję o bardzo słodkim, ostrym, silnie orzeźwiającym aromacie, który zazwyczaj tworzy bukiety zapachowe wód kolońskich, lekkich wód toaletowych, a także ożywia kompozycje orientalne
|
 |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji - bądź pierwszy! |
 |
|
|
 |
 |
Napisz swoją recenzję: |
 |
|
 |
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: |
|
Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość wybrania jednego z następujących sposobów wysyłki (podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT):
- Odbiór w punkcie: 6,00zł
- Odbiór w punkcie za pobraniem: 11,00zł
- Paczkomaty InPost 24/7: 8,00zł
- Pocztex Kurier48: 9,00zł
- Pocztex Kurier48 pobraniowy: 15,00zł
- przesyłka kurierem UPS: 16,00zł
- przesyłka pobraniowa kurierem UPS: 19,00zł
- odbiór osobisty w Toruniu (gratis), po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym.
Zamówienia powyżej 300zł płatne przelewem wysyłamy na nasz koszt!
Konta bankowe:
92 1140 2004 0000 3302 3306 4922 (BRE Bank - mBank)
72 2490 0005 0000 4500 7223 2654 (Alior Bank)
50 1020 5558 1111 1806 5030 0079 (PKO BP - Inteligo)
98 1050 1979 1000 0090 6868 5099 (ING Bank Śląski)
|
|
|
|
Nasza perfumeria internetowa oferuje perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, dezodoranty, testery: Dior, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein,
Chanel, Paco Rabanne, Armani, markowe tanie perfumy, Versace, Azzaro, Puma, Elizabeth Arden, Givenchy, Davidoff, Nina Ricci, Jennifer Lopez.
|
|
|